Apie

Sveiki, kelionių ir fotografijos mėgėjai!

Vis daugiau ir daugiau kaupiasi nuotraukų iš įvairių aplankytų šalių. Draugai ir giminės po kiekvieno grįžimo varvindami seiles laukia sekančio „pasakojimo“ – matyt, per metų metus jau taip priprato…

Kiekviena išvyka vis kitokia ir fotografine, ir potyrio prasme. Tiesiog negaliu nepasidalinti ir taip galbūt netiesiogiai pagelbėti ieškantiems informacijos apie įvairias šalis.

Laikui bėgant keitėsi ir fotografijos įranga, pobūdis. Keliones fotografuoju tuo metu turima skaitmenine įranga (Nikon D200, Nikon D700, Nikon D3s, Nikon D7000, Nikon D800, Fuji X-PRO1, Fuji XT-1, Fuji X-E2), greta daugelyje kelionių lydi ir analoginiai fotoaparatai (Nikon F70, Mamiya RB 6×7, ShenGhao 4×5, Horizont Panorama 24×58, Noblex Pro 150 UX 50×120, Fuji GXF 6×9, Agfa Isolette II 6×6.

Ne paslaptis, kad tobulėjant technologijoms vis dažniau pasigriebiamas telefonas (HTC, vėliau iPhone) ar iPad Mini, ko pasekoje Facebook, Instagram, Forquare sekėjai sulaukia kelionių nuotraukų tiesiogiai iš vietos ;-)

Jei dievai tik leis, nuotraukų srautas vis pildysis naujais vaizdais ir aprašymais. O pasiskaitęs jūsų komentarų, galbūt aplankysiu vietoves kurių neplanavau.


Įrangos naujienos

Nuo 2014-ųjų spalio foto arsenale – Fuji X-T1. Nuo 2014-ųjų visos nuotraukos fiksuotos Fuji X sisteminiais aparatais.
2015-aisiais papildyta Fuji XE-2. Kelionės Indijoje pradžioje 2015-04, Fuji X-Pro1 sugedo mechaninis užraktas, tad aparatas ilsėjosi, kol Lietuvoje gavo naujas užuolaidėles. Didesnių temperatūrų Indijoje kankinamas vargo ir Fuji X-T1, grįžus jam buvo pakeista pagridninė plokštė, LCD šleifas. Aparatai sutaisyti, galima keliauti toliau :-)

 

 

© Foto ir tekstų autorius – Mindaugas Rakštelis rakstelis.com
© Copyright, text, photo author – Mindaugas Rakštelis rakstelis.com
Contact me: +37069910700, e-mail photo@rakstelis.com

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *