Iran (Persia), 2017-11

Šalis, kurioje išansktinis dviprasmiškumas ir medijos įskiepai yra daug didesni baubai, nei patirtis joje viešėti. Šalis, kuri sužavėjo žmonių nuoširdumu, pozityvumu, sąžiningumu, tūkstantmečius menančia kurta ir dalinai išsaugota istorija, architektūros ir kaligrafijos šedevrais, unikaliais inžineriniais sprendimais, bei klimato-gamtos įvairove (to, tiesa, pamatyti daug šįkart nepavyko, pagrinde buvo miestai).
Buvo daug važiavimo, dar daugiau naktinio pervažiavimo, mažai miego ir labai labai daug gerų įspūdžių.
Šioje stipriai per trumpoje šalį pažinti kelionėje, be tradiciškai naudojamų Fuji XT2 (XE2, XT1), kompaniją palaikė ir didesniojo formato Fuji ‘brolis’ Fuji GFX 50s su keliais Fujinon objektyvais: 63 mm f/2.8 R WR, 32-64 mm f/4 R LM WR ir 120 mm f/4 R LM OIS WR Macro.

Kelios nuotraukos pasmalsauti, greitu metu turėtų rastis stipriai daugiau, kaip ir šiek tiek teksto, info.

 

 

Faktinis apkeliautas maršrutas. Viso nuomotu automobiliu nuvažiuota beveik 3500 km, aplankant įdomiausius kultūrinius ir istorinius židinius.
Žemėlapyje atskiruose sluoksniuose yra surinkta informacija apie įvairius lankytinus objektus, viename iš skyrių – kitų lietuvių keliautojų POI, kai kuriuose papildyta nuotraukomis, informacija. Planuojantiems individualią kelionę, tai bus puiki praždia ir supratimas, kokia didelė, įvairi ir unikali yra Persija…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *